Informacje

Wirtualis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest młodą dynamicznie rozwijającą się firmą z Podkarpacia, posiadającą duży potencjał oraz możliwości rozwoju. Nasz sukces budujemy na ciężkiej i sumiennej pracy, co skutkuje obdarzeniem nas zaufaniem przez klientów.

Nasza firma oferuje usługi w zakresie tworzenia oraz wdrażania nowoczesnych rozwiązań z zakresu technologii informacyjnych (IT) jak również projektowania graficznego. Indywidualne podejście do Klientów i ich wymogów pozwala nam skutecznie i efektywnie spełniać oczekiwania i wymagania wobec nabywców naszych usług i produktów.

Jako firma chcemy iść o krok dalej od konkurencji, dlatego też zaufaliśmy najlepszym ekspertom z zakresu wdrażania nowoczesnych technologii, projektowania grafiki, doradztwa biznesowego oraz zarządzania projektami z różnorodnych dziedzin związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Dzięki tym kluczowym osobom, wykonywane przez nas projekty charakteryzują się skutecznością, innowacyjnością jak i kreatywnością co prowadzi do jeszcze większego zadowolenia naszych klientów.

Głównymi atutami naszej firmy są:

  1. doświadczenie i wiedza naszych pracowników,
  2. lojalność i uczciwość wobec klienta,
  3. terminowość wykonywanych zleceń,
  4. pełne zaangażowanie w każdy aspekt realizacji projektu,
  5. oraz ostatni, chociaż nie mniej ważny atut – chęć ciągłego doskonalenia się w tym co robimy!