Formularz kontaktowyJeżeli nie jesteś pewien jakiego rozwiązania potrzebujesz skontaktuj się z nami, a nasi doradcy pomogą Ci wybrać najlepszą opcję...

formularz kontakowy

Współpraca

Informacje dla firm, stowarzyszeń, uczelni
Wirtualis Sp. z o.o. otwarta jest na wszelkie propozycje współpracy nad wspólnymi projektami, w formie partnerstwa lub podwykonawstwa. Nasi pracownicy mają duże doświadczenie w projektach o wymiarze zarówno krajowym jak i międzynarodowym. Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem z nami współpracy zachęcamy do kontaktu poprzez email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje dla freelancerów
W Wirtualis chętnie wspieramy młodych i ambitnych ludzi. Jeśli jesteś studentem bądź absolwentem studiów z dziedziny IT, telekomunikacji, grafiki bądź też zarządzania projektami i jednocześnie szukasz pracy, dodatkowego zajęcia, praktyki lub stażu wyślij swoje CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Doświadczenie które nabędziesz współpracując z Nami będzie znakomitym dodatkiem do Twojego CV.

Metodyka

Aby zapewnić Państwa, iż nasze produkty oraz realizowane przez nas usługi są najwyższej jakości, firma Wirtualis stosuje autorską metodykę realizacji projektów. Metodyka ta sprawia, iż nasze produkty spotykają się z zadowoleniem odbiorców i partnerów. W zależności od realizowanego projektu metodyka ta jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb naszych Klientów, ich wymagań oraz planów rozwoju.

Wiemy o tym, iż aby osiągnąć sukces, realizacja projektów musi posiadać odpowiednią strukturę i harmonię, przez co w ramach naszej metodyki proponujemy Klientom realizowanie projektów w ramach 5 głównych kroków:

Identyfikacja problemuIdentyfikacja problemu – Początkowa faza projektu, przez wielu jest ona niedoceniana, a tak naprawdę końcowy sukces realizacji uzależniony jest właśnie od tej fazy. To na początku projektu zadajemy szereg szczegółowych pytań na temat istniejących problemów, wyzwań bądź też potencjalnych rozwiązań. Uczymy się specyfiki segmentu rynku danego Klienta. W etapie tym, tak naprawdę dowiadujemy się czego Klient oczekuje, jaki jest cel naszej wspólnej współpracy i jakie korzyści ma ona mu przynieść.

 

Planowanie działaniaPlanowanie działania – Bazując na dobrze zidentyfikowanych informacjach w fazie pierwszej, rozpoczynamy tworzenie szczegółowego planu działania. Definiujemy budżet, czas realizacji, niezbędne do realizacje projektu zasoby, a także określamy końcowy rezultat naszej pracy.

Dzięki dostępowi do specjalnej strefy nasi klienci na bieżąco mogą śledzić postępy lub aktywnie włączać się w różne etapy tworzenia projektu.

 

Projektowanie rozwiązańProjektowanie rozwiązań – Odpowiednie rozwiązania, dopasowane do najlepszych światowych standardów, należyta funkcjonalność stworzona na podstawie szczegółowej analizy oraz łatwość dostępu i modernizacji produktu to pokrótce lista celów, które towarzyszą nam w tej fazie, a wszystko po to, aby produkt był idealnym odzwierciadleniem potrzeb Klienta.

 

WdrożenieWdrożenie – Kiedy, nasze zaproponowane rozwiązania zgodziły się z wizją klienta i sprawiają, iż jest on w pełni usatysfakcjonowany wówczas możemy rozpocząć fazę wdrożenia produktu w danym przedsiębiorstwie. W tej fazie również następuje testowanie, celem którego jest upewnienie się, iż należyta funkcjonalność działa bez zastrzeżeń i zgodnie wymogami Klienta. Etap ten kończymy wprowadzeniem produktu w ‘fazę życia’ czyli udostępnienia go określonej grupie użytkowników.

 

Zarządzanie i rozwójZarządzanie i rozwój – Faza końcowa projektu, w której pomagamy naszym Klientom w pełni poznać funkcjonowanie stworzonego produktu. Prezentujemy podstawowe elementy niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania i zarządzania. W etapie tym możemy również zidentyfikować potencjalne elementy niezbędne do długotrwałego rozwoju efektu współpracy.

 

Dzięki zastosowaniu powyższej metodyki efektywnie i skutecznie realizujemy powierzone nam projekty, wykorzystując pełen wachlarz swoich umiejętności, doprowadzając do stanu zadowolenia i satysfakcji z osiągniętych rezultatów.

Informacje

Wirtualis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest młodą dynamicznie rozwijającą się firmą z Podkarpacia, posiadającą duży potencjał oraz możliwości rozwoju. Nasz sukces budujemy na ciężkiej i sumiennej pracy, co skutkuje obdarzeniem nas zaufaniem przez klientów.

Nasza firma oferuje usługi w zakresie tworzenia oraz wdrażania nowoczesnych rozwiązań z zakresu technologii informacyjnych (IT) jak również projektowania graficznego. Indywidualne podejście do Klientów i ich wymogów pozwala nam skutecznie i efektywnie spełniać oczekiwania i wymagania wobec nabywców naszych usług i produktów.

Jako firma chcemy iść o krok dalej od konkurencji, dlatego też zaufaliśmy najlepszym ekspertom z zakresu wdrażania nowoczesnych technologii, projektowania grafiki, doradztwa biznesowego oraz zarządzania projektami z różnorodnych dziedzin związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Dzięki tym kluczowym osobom, wykonywane przez nas projekty charakteryzują się skutecznością, innowacyjnością jak i kreatywnością co prowadzi do jeszcze większego zadowolenia naszych klientów.

Głównymi atutami naszej firmy są:

  1. doświadczenie i wiedza naszych pracowników,
  2. lojalność i uczciwość wobec klienta,
  3. terminowość wykonywanych zleceń,
  4. pełne zaangażowanie w każdy aspekt realizacji projektu,
  5. oraz ostatni, chociaż nie mniej ważny atut – chęć ciągłego doskonalenia się w tym co robimy!

 

Pracownicy

comming soon ;)

Test o firmie 2

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas a magna sem. Suspendisse risus magna, ullamcorper sit amet tincidunt eget, tincidunt ut tortor. Morbi iaculis, neque vitae pharetra ullamcorper, dui nibh sodales eros, in congue massa metus in mauris. Praesent suscipit nunc sed magna convallis blandit. Nulla facilisi. Vestibulum sapien orci, hendrerit at elementum eu, blandit non purus. Etiam sodales lobortis libero, id gravida odio pretium eu. Suspendisse eget justo sit amet orci aliquet porta.

Więcej artykułów…

  1. O firmie