Formularz kontaktowyJeżeli nie jesteś pewien jakiego rozwiązania potrzebujesz skontaktuj się z nami, a nasi doradcy pomogą Ci wybrać najlepszą opcję...

formularz kontakowy

Oferta firmy Wirtualis Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło że zainteresowaliście się ofertą naszej firmy. Aby ułatwić Państwu przeglądanie zawartości naszej oferty, pogrupowaliśmy ją na trzy działy: e-biznese-marketing i e-learning.

W zakresie e-biznesu firma Wirtualis Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem i tworzeniem sklepów internetowych, tworzeniem oprogramowania w tym aplikacji mobilnych dedykowanych dla samrtfonów, aplikacji webowych oraz standardowych programów komputerowych dla środowiska Microsoft Windows.

W dziedzinie e-marketingu ofertujemy projektowanie stron internetowychportali społecznościowych i informacyjnych. Dodatkowo zajmujemy się tworzeniem identyfikacji wizualnej przedsiębiorstw i projektów (tworzenie logotypów, księgi znaku, papieru firmowego, gadżetów reklamowych, prezentacji multimedialnych), oraz projektowaniem graficznym ulotek, banerów, rollupów, plakatów, wizytówek, itp.)

W obszarze e-learningu oferujemy państwu wdrożenia platform e-learningprzygotowanie materiałów dydaktycznychtworzenie kursów e-learning szytych na miarę oraz przeprowadzanie szkoleń.

Nasza firma każdego klienta i każdy projekt traktuje indywidualnie, dlatego też chcąc zaoferować najniższa cenę, podajemy ją dopiero po wstępnych konsultacjach z klientem. W przypadku gdy zdecydują się Państwo skorzystać z usług naszej firmy prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub poprzez formularze kontaktowe dostępne na każdej podstronie oferty.